Plan Zajęć

Kalendarz na II półrocze Roku Szkolnego 2015/2016

 

KALENDARZ NA I PÓŁROCZE ROKU SZKOLNEGO 2017/18

ZMIANA SOBOTNIA

ZAJĘCIA LEKCYJNE W SOBOTY TRWAJĄ OD

GODZ. 10.00 AM - 2.00 PM

WRZESIEŃ  9,16,23,30    SOBOTA
9        Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego Msza św, godz 9.30
16      Zajęcia 10:00- 2:00
17      MSZA SW SZKOLNA 10.30                    
23      Zajęcia 10:00- 2:00
30      Zajecia 10:00- 2:00


PAŻDZIERNIK 7, 14,21,28      SOBOTA
7       Zajęcia  10:00- 2:00
14     Zajęcia  10:00- 2:00
 15    MSZA  SW.   SZKOLNA 10.30        
21    Zajęcia 10:00- 2:00 Polonijny Dzien Dwujęzyczności 
28    Zajęcia 10:00- 2:00     Uroczyste ślubowanie klasy I         /sala/


LISTOPAD  4,11,18         SOBOTA    
 1 listopad  ORSZAK WSZYSTKICH SWIĘTYCH  MSZA ŚW. 7.00 PM
4     Zajęcia 10:00-2:00
11  Zajęcia  10:00- 2:00
12 MSZA ŚW. SZKOLNA. 10.30 , podsumowanie konkursu zw z Bratem Albertem, chlebki, uczniowie koszulki szkolne
18   Zajecia 10:00-2:00      / SPRZEDAŻ CIASTA/
 25  dzień wolny  / sobota po Thanksgiving/


GRUDZIEŃ 2,9,16      SOBOTA
2   Zajęcia 10:00- 2:00
9   Zajęcia 10:00-2:00 /spowiedz dla klas III do II liceum godz 10.30 - 11.30     
16 Wigilia szkolna   10: 00- 12:00             /  sala  /
17   MSZA ŚW.SZKOLNA  10.30
23,  30    dni wolne
26 grudnia Msza św na zakonczenie Roku Sw.Brata Alberta  7. 00 pm


STYCZEN 6, 13, 20,  SOBOTA
6   Zajecia 10:00-2:00
13 Zajęcia 10:00- 2:00
14 MSZA ŚW. SZKOLNA 2.00 PM
     ZABAWA KARNAWAŁOWA DLA DZIECI    3:00                   / SALA/
20  Zajęcia   10:00- 2:00  
       ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ BABCI I DZIADKA 12.30                    / SALA/
        Po zajęciach konferencja dla nauczycieli

 

 

KALENDARZ NA I PÓŁROCZE ROKU SZKOLNEGO 2017/18

ZAJĘCIA LEKCYJNE W SOBOTY TRWAJĄ OD

GODZ. 4:30 PM - 8.30 PM

                 
WRZESIEŃ   8, 15,22,29    PIĄTEK
8   Spotkanie z wychowawcami klas godz 5.30
9 września Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego Msza sw. godz 9.30
15  Zajęcia   4.30 - 8.30
17 MSZA  ŚW. SZKOLNA  10.30
22 Zajęcia   4.30 -  8.30
29 Zajęcia    4. 30 - 8.30 


PAŹDZIERNIK    6, 13, 20, 27 PIĄTEK
6  Zajęcia   4.30 -  8.30
13 Zajęcia   4.30 - 8.30    Polonijny Dzień Dwujęzyczności
15  MSZA ŚW.SZKOLNA   10.30
20 Zajęcia 4.30 - 8.30
27 Zajęcia  4.30-  8.30
28 sobota  UROCZYSTE ŚLUBOWANIE KLASY I 


LISTOPAD   3, 10, 17     PIĄTEK
1 LISTOPAD ORSZAK SWIETYCH  MSZA SW. GODZ 7 pm
3   Zajęcia  4.30 - 8.30
 10 Zajęcia   4.30 - 8.30
12 MSZA SW. SZKOLNA   GODZ 10.30  PODSUMOWANIE KONKURSU ZW Z BRATEM ALBERTEM, CHLEBKI, UCZNIOWIE W KOSZULKACH SZKOLNYCH
17    Zajecia godz 4.30 - 8.30
24   dzien wolny / piątek po Thanksgiving/


GRUDZIEŃ  1,  8,      PIATEK
1  Zajecia    4.30-  8.30   spowiedź  dla klasy III i IV    Godz 6  - 6. 30
8. Zajecia     4.30 - 8.30
15. Nie ma zajęć
16   SOBOTA     Wigilia szkolna    GODZ 10.00 - 12.00
17  MSZA ŚW. SZKOLNA   10. 30 
22,  29  dni wolne
26  grudnia  / wtorek /    Msza sw. na zakończenie obchodów Roku
       Sw. Brata Alberta   godz 7 pm


STYCZEŃ    5, 12, 19      PIATEK
5   Zajecia   4.30 - 8.30
12  Zajecia   4.30 - 8.30  
14  MSZA ŚW SZKOLNA     GODZ    2 :00   pm
 14   ZABAWA   KARNAWAŁOWA DLA DZIECI     GODZ    3:OO  pm
19   Zajecia   4.30  -   8 .30   
 20    SOBOTA   ŚWIETO   BABCI I DZIADKA    GODZ   12.30
26  nie ma zajęć / open house   w szkole amer./

 

 

Życzymy sukcesów!!!